Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik powerbankot érdemesebb...

Melyik powerbankot érdemesebb megvennem? Az egyik kisebb méretre és kapacitásra, a másik nyilván a kétszeres kapacitása miatt méretben is nagyobb, viszont majdhogynem egy árban van.

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2018. febr. 28. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Megmondom oszinten ,nekem az 1. (Adata) eleg nonamenek tunik ,azokrol pedig nem vagyok jo velemennyel.

Volt egy 54.000mAh-os (igen,jol irtam, 54.000mAh) es 2x tudta csak feltolteni a telefonom.

A masodik Tp-link egesz jonak tunik,a kerdes az,hogy kihasznalnad e azt az esetleges négyszeri feltoltest amit elvieg tud adni.

En szemelyszerint a Trust Urban powerbankokat ajanlom es reszesitem elonyben,most egy 4400mAh-ost hasznalok ami 2x feltolti a telefonom (Huawei P8 Lite) ,,azert valljuk be,egy atlag telefon hasznalat mellett is bir 7-8 orat (minimum) ,ha 2x feltudod tolteni akkor az mondjuk 24ora (megint csak MINIMUMmal szamolva) ,24ora alatt azert az ember (normalis esetben) hazamegy,vagy olyan helyen van ahol tud telefont tolteni,szoval nem nagyon hasznalna ki senki a tobbszori feltoltest

2018. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Talán a TP-link, de ilyen kategóriában talán egyik sem.

Xiaomi az egyik legjobb power bankoknál ár-érték arányban. Én jómagam is boldog gazdája vagyok egy Mi 2 (1000mAh)-nak már hónapok óta. Mindig hozza a kötelezőt, in-out gyorstöltős, ezért a fali gyorstöltővel is teli töltöm ~4 óra alatt és a mobilomat is olyan gyorsan tölti, mintha a gyári fali töltővel tölteném.


Jó pár ismerősömnek ajánlottam már, főleg ezt a modellt, és eddig senkinek nem volt problémája vele.

Sok helyen hamisítják is, ezen a magyar oldalon biztonságosan megrendelheted:

[link]

2018. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Itt egy részletes teszt, ahol sok mindent leteszteltek.

2018. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazság szerint én inkább azért preferálnám jobban a tp-linket, mert bár "csak" 10000mah-s, viszont elfér egy kabátzsebben is. A xiaomi olcsóbb és biztos nagyon jó, viszont nekem fontos az is, hogy a powerbank kis helyen is elférjen...:) A tp-linket 100% 5*-ra értékelték, azért gondoltam talán azt, hogy azzal nem lövök mellé...:) De akkor inkább Xiaomi?
2018. márc. 1. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

"viszont nekem fontos az is, hogy a powerbank kis helyen is elférjen" bőven elfér.


Szerintem a vastagsága miatt még jóval kényelmesebb is. Nem nyom annyira. :)

2018. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a Xiaomi a Tp linkkel szemben?:)
2018. márc. 2. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2018. márc. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg a Xiamomit fogom megvenni, köszönöm szépen!:)
2018. márc. 3. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!