Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok olyan külső aksit...

Tudtok olyan külső aksit (PowerBank), ami min 10Ah-s, le tud adni min 2A-t ÉS egyszerre tölthetem és használhatom?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az utolsó pont. Raspi-hez akarom aksiként használni, de úgy, hogy ne kelljen leállítanom, ha tölteni kell. Amim most van, az kikapcsol, ha felteszem töltőre, ezért kell egy másik.

Illetve ha valaki tud rá más módot, hogyan lehetne Raspberryhez (3-as) aksit kapcsolni, azt is szívesen meghallgatom.


2018. márc. 2. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen. Ugye az Akksi max 2.1A-t tud leadni

De ha töltöd szerintem a vezérlőelektronika leszabályozza a töltőáramot. Ráadásul az energiaveszteséget is bele kell számolni. Van 20A akksim. Adata P20000D.cDe kötve hiszem hogy ezt is lehetne igy használni, Ha lehet is, szerintem lemerülne közben-. Meg szerintem az akksi is bekrepálna benne

2018. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!