Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vortex...

Mi a véleményetek a Vortex márkáról? Milyen tv. T érdemes vásárolni max 60 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Nos a napokban nézegettem a Média Markt oldalán a tv-ket és láttam ezt a Vortex márkát 60 80 101 centi méretekben a 60 as 35ezer a 80as 70ezer a 101 80 ezer forint körüli összegért vannak . Nem ismerem ezt a márkát vélemények alapján egészen jónak tűnik 5 csillagosra értékelve. Nos vagy milyen tv.t érdemes vásárolni olyan kb 60 ezer forintig?
2018. márc. 5. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban vettem egyet a fiamnak, mert kellett egy monitor ( 29000 Ft-ért az euronics-ban vettem meg a kiállított darabot, elengedtek 4000 Ft-ot )... Olcsóbb volt, mintha rendes számítógép monitor vettem volna (ez multifunkciós :-), hdmi-n keresztül csatlakoztattam, nem kell külön hangszóró sem).


A képminősége, hangja jó, 56cm-es volt a képátlója. A tipus most nem jut eszembe.... A távirányítója átlagos, nincs semmi extra a kialakításban.

A lábán stabilan áll, nem kell félni, hogy egy kis lökéstől elborul. Mivel a fiam használja, nem tudom, hogy pontosan mit tud, de ő nagyon dicséri.

2018. márc. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az osd menü könnyen kezelhető, magyar. pár perc alatt be lehetett állítani a készüléket.....
2018. márc. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kontrasztarány az adatok szerint alacsony..., de írnak mindenféle marhaságot...gyártó oldalát nem találni...

Lehet, inkább orion vagy sencor....válaszidőt is érdemes lesni...lehet, mindegy melyiket válassza az ember, mert ez vagy az biztosan nem tetszik majd...


Egy régi mese:


[link]

2018. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!