Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tundatok segiteni abban hogy...

Tundatok segiteni abban hogy milyen konvertert vegyek ami 5V rol konvertal 12V ra es a kimeneti aramerosseg nagyobb legyen mint 5A? Egy strapabiro hutessel elatott modult keresek.

Figyelt kérdés
Vettem mar parat de az eddigiekkel vagy baj volt alapbol vagy sajnos leegett mert hosszu ideig hasznalnek egy modult ha egyaltalan van ilyen. Johet kulfoldrol az is mindegy. Csak legyen
2018. márc. 6. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 5V-ot honnan veszed?
2018. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az 5V-ot honnan veszed?"

Gondolom, power bankból, az most a divat.

Csakhogy az nem fogja bírni a 12-15Amper terhelést, hamar kimegy a hőbiztosíték.

Még 12V akksinál is elég nagy kapacitás kell a 60Watt teljesítmény folyamatos leadásához.

2018. márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pénztárcában keresek ilyet...berakom az 5.000ft-ot s kiveszem a 10.000ft-ot:DDD
2018. márc. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm szépen. Erre gondoltam.

Nem csak bankhoz kell. Ilyen modul nem használja ki a bank 10,5W teljesítményét (ami 12V-on kevesebb mint 800mA, levonva az átalakítást.) Bankról elég egy olyan modul amit most használok. 9V-ra 600mA-ig, Routerhez. Kb másfél napig bírja a 40ah bank.

2018. márc. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!