Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A vaterán vettem ezt a li...

A vaterán vettem ezt a li ionos töltőt, de hoonan lehet tudni hogy teljesen feltöltötte az akkumlátort? A piros ledet meg kell várni még teljesen kialszik vagy már ha nagyon halvány a piros led akkor már jó

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 13. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgy látom van rajta zöld LED is, szóval gondolom, ha feltöltött akkor zöldre vált.

Egyébként megkérdezheted az eladót is.

2018. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a zöld led alapból világít ha hálózaton van
2018. márc. 13. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem, akkor lehetséges, hogy kialszik a piros LED. Nem tudom így, meg kell nézni, hogy halványodik-e vagy 2-3 óra alatt kialszik-e, annyi idő alatt fel kell töltődnie.
2018. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát halványodni halványodik csak hogy el is alszik e azt nem tudom nem merem benne hagyni az akkut nehogy eldurranjon
2018. márc. 13. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan halványodik, akkor biztosan ki is alszik, ha a töltéssel végzett.
2018. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen
2018. márc. 13. 11:59
 7/8 anonim ***** válasza:

"nem tudom nem merem benne hagyni az akkut nehogy eldurranjon"


Kínai holmit nem hagyunk felügyelet nélkül bedugva.

2018. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem fog eldurrani nincs akkora feszültség benne szerintem . Meg elvileg van benne szabályzó nem?
2019. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!