Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a különbség a windos 10 es...

Mi a különbség a windos 10 es az endless operációs rendszer között?

Figyelt kérdés
Előnyei,hátrányai?
2018. márc. 26. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a különbség a windows és a Linux között? Gyakorlatilag rövidebb felsorolni hogy mi nem.

Viszont ha csak átlagos célokra akarod használni (böngészés, filmezés, esetleg szövegszerkesztés és nem kell feltétlenül microsoft office a gépedre), akkor nem fogsz sok különbséget érezni használat ügyileg.

Természetesen azt nyilván nem kell elmesélnem, hogy bármilyen .exe illetve egyéb kiterjesztésű windows alatt futtatható fájlt felejts el.

2018. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értek a gépekhez sajnos.:) Ilyen átlagos dolgokra szeretném használni, mint amiket felsoroltál. Nekem igazából tetszik az endless eddig, meg azok a programok amiket találtam rajta.
2018. márc. 26. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem válik be, legfeljebb később váltasz windowsra, hozzáértő ismerős néhány ezresért felrakja.

Ha nem olyan helyen tanulsz/dolgozol, ahol microsoft office-t kell használnod, mert meg van kötve a formátum (pl beadandók, ilyesmi) és már elkezdtél barátkozni a libreoffice-al (ezt midnenképp javaslom, mielőtt oprendszert váltasz, mert vannak különbségek, ha szoktad néha használni), aminek sikerült meggyőznie arról, hogy hétköznapi célokra használható (tényleg az, mármint használható, nekem speciel nem állt a kezemre), akkor komolyabb baj nem érhet az endles os-ben.

VLC media playert vagy a megszokott lejátszódat telepítsd majd fel, mert az oprendszer gyárilag nem támogat videóban bizonyos formátumokat.

2018. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!