Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütőnél van -e...

EagleHUN kérdése:

Mikrohullámú sütőnél van -e jelentősége illetve van -e különbség a 3D besugárzás (Whirpool szabadalom) és a TDS hármas elosztó rendszer (Samsung szabadalom) közt?

Figyelt kérdés

Mikróvásárláshoz kellene.


A 3D -ről tudom hogy 2 belépési pontra adják a mikrohullámokat, ezért állóhullám alakul ki a sütőtérben.

[link]


A TDS-ről nem találtam semmi műszaki leírást.


Melyik a jobb?

Hatékonyabb?


Inverteres mikróba nem akarok beruházni. A mechanikus állítógombok gyakorlatilag "örök életet" biztosítanak egy mikrónak. Míg a digitális mikrók (az inverteresek csak ilyenek) én nem tartom megbízhatónak, hamar tönkremennek.

Bár van cikk ami mást állít:

[link]



2018. febr. 24. 10:48
 1/1 Bubuka508 ***** válasza:
Digitális mikrója válogatja. Nekünk 12 éve van egy Samsung TDS és köszöni szépen, jól van, kifogástalanul üzemel a mai napig. Egymáshoz képest a két rendszer nem tudom, mennyire hatékony, de szerintem pl. egy ilyen gyártmány típusaiból választhatsz nyugodtan.
2018. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!