Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Ariston EVO 80 egyenként...

Az Ariston EVO 80 egyenként mekkora űrtartalmú tartályokkal rendelkezik?

Figyelt kérdés
Eddig még kaptam erre sehol sem választ, nem találtam meg semelyik leírásban sem.

2018. ápr. 1. 05:15
 1/7 anonim válasza:

[link]

Azért 80 a típus száma ,mert a tartály űrtartalma 80 liter.Nekem az Ariston 100-asom 8 évet bírt és panel hibás lett.Én úgy döntöttem,hogy inkább veszek egy új 120 literes Hajdút ,mert azt simán tudom javítani én is,mert minden hol kapható alkatrész hozzá. Az Ariston ennek a kifutott típusáoz csak a szakszeríz tudott volna megrendelés után beszerezni és kicserélni.

Nem akartam esetleg hetekig meleg víz nélkül maradni és majdnem annyi lett volna az összköltségam, mintha megint újat vette volna garival.

2018. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"nem találtam meg semelyik leírásban sem."

Én meg nem találtam olyan leírást amiben nem szerepelne a kapacitása.


* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

* [link]

2018. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de Ti értitek a kérdést?!

TartályOK, ugyanis két "független" tartályt fűt két függetlenül vezérelt eltérő telejsítményű fűtőbetét.

2018. ápr. 1. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
80 = 2 x 40
2018. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez biztosan nem így van.

Kisebb fűtőteljesítménnyel hamarabb van melegvíz (ami fűtőbetét adott hőfok elérésekor ki is kapcsol) míg a kb. 800 wattos betét órák alatt éri el a 60°C-os vizet, de még a 40°C elérése is nagyon sok időbe telik. Tehát a kis teljesítményű betéthez biztosan nem 40 literes tartozik, hanem 25-55 vagy hasonló. Megfigyelésre nem szeretnék hagyatkozni, közelítőt biztosan ki lehetne számolni abból, amikor hallom a relék kikapcsolását X hőfok elérésekor.

2018. ápr. 2. 02:38
 6/7 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

68. oldalon kezdődik a magyar nyelvű használati utasítás, nekem úgy jött le, hogy kétszer 40 liter.


[link]

2018. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!