Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az 50w-os Boss Katana gitárkom...

Az 50w-os Boss Katana gitárkombó mennyire lehet alkalmas zenekari próbára?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 22:56
 1/4 kojee ***** válasza:
Ha nem death- balack metalt, hardcoret vagy noiset akarsz játszani, valamint nem kegyetlen hangos a dobos, akkor elégnek kellene , hogy legyen.
2018. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, határeset. Ha mindenképpen ezt a Boss Katanát szeretnéd, akkor inkább a két hangszórós, 100 wattos változatot ajánlom. Bár, annyi pénzért meg már kapni elég jó használt cuccokat. Az is igaz, amit az első kolléga írt. Ha nem brutál hangos a dobos, akkor az 50 wattos is elég lehet. Rendeld meg neten, ha nem válik be, akkor 2 héten belül vissza kell, hogy vegyék.
2018. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Waff ***** válasza:
Bőven elég az 50 watt. De valóban, az áráért sokkal jobbakat is kaphatsz használtan.
2018. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tranyóból? Azért nem biztos az. Mondjuk egy metál zenekarba, egy állat dobos mellé, lehet hogy kevés. Nem is feltétlenül az 50 watt, hanem az 1 hangszóró. Játszottam metált egy 80 és egy 60 wattos tranyós, 1 tányéros kombón is, és nem mindig volt elég. Jó, mondjuk egyik sem mai csirke volt. :) Meg attól is függ, hogy milyen gitáron játszik az ember. Meg hogy milyen zenét, meg mennyien, mekkora teremben, milyen környezetben, stb... Mondjuk ezek a Katanák tényleg rohadt meggyőzőek. Még az is lehet, hogy tényleg simán elég. Azzal is reklámozzák, hogy "Színpadra termett!" :D Na, jól van... Én a helyedben rendelnék egyet neten valami közeli hangszerboltból. ELVILEG az interneten vásárolt termékekre 14 napos visszavásárlási garancia van jelenleg érvényben. Szóval, ha mégsem válik be, akkor csak a visszajuttatás postaköltségét kell állnod és visszakapod az árát. Azért is javasoltam, hogy közeli boltból rendeld, mert oda autóval, vagy talán még kézben is könnyedén vissza tudod vinni. Mindenesetre ennek járj utána előtte!


Videón egyébként tényleg rohadt meggyőző! Én is gondolkoztam, hogy beruházok egybe, de már így is több cuccom van, mint kéne. :D Csak ugye az ember kíváncsi, meg mindig keresi az újat.


https://www.youtube.com/watch?v=KePJjBHOY8U

2018. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!