Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » SD-kártya katasztrófa? SOS

SD-kártya katasztrófa? SOS

Figyelt kérdés

Ma a semmiből értesítési sávban kiírta a telefonom, hogy sérült az SD-kártya, cseréljem ki. Újraindítottam, majd kérte az SD-kártya jelszavát. Konkrétan először hallottam magáról a fogalomról, azt sem tudtam, hogy létezik ilyen. Így hát persze nem is tudtam a kártya jelszavát. Az adataim eltűntek. Kártyaolvasóval 2 számítógép közül egyik sem reagál rá, mintha be sem dugtam volna semmit. Telefonról USB-vel összekötve is csak a belső tárhelyet tünteti fel.

Nagyon kérlek titeket, segítsetek, mert borzasztó fontos emlékeim voltak rajta.

Ez az SD-kártya jelszó kérős rész is jó lenne, ha megoldódna, de arra is szívesen várok tippeket, hogy gépen hogyan ismertessem fel.



2018. ápr. 15. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem buktad a dolgot.


Ez van, van amikor egy kütyü tönkremegy, és akkor kuka, és ami rajta volt annak is annyi.


Venned kell újat, ez van sajna.

2018. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szívesen segítek: legközelebb a nagyon fontos emlékeidet ne egyetlen készüléken tárold, ami elromolhat, ellopódhat, elveszhet.


A nagyon fontos emlékeket - és egyebeket, amiknek az elvesztése fájhat - tessék legalább két, de inkább három helyen tárolni.


Segítettem?

2018. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nálam is volt hasonló. Dobhadod el.
2018. ápr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy részük megvan máshol, de elenyésző mennyiségben. Igazatok van igen, egy életre megtanultam. Ha valakinek van még más ötlete, várom.
2018. ápr. 15. 17:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Elmondom mi van.


Néha kell biztonsági mentés, ennyi a dolog nyitja.


Szal 1 vagy 2 havonta mentsd le az SD kártyát notebook-ra, vagy külső HDD-re.


Ennyi a történet.

2018. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Viszont mint laikus hadd kérdezzem meg, hogy hogy is van az, hogy egy adattároló kártyáról szószerint egyik pillanatról a másikra eltűnik minden?? És hogy lehet az hogy semmi mód nincs a visszaszerzésre? Ez számomra a megemészthetetlen.
2018. ápr. 15. 18:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Most azt mondanám lehet hibás a kártya.


Figyelj, van 5000 márka, 5000 gyártó, nagy név is készíthet selejt kártyát.


Amúgy az nem ok. hogy csak úgy eltűnik file, anélkül hogy te törölnéd.

2018. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Laikusként is nagyon egyszerű a dolog: elromlik.
2018. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van egy telefonszakértő, meg egy informatikus ismerősöm. Hozzájuk még érdemes lehet fordulni?
2018. ápr. 15. 19:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Ők is csak ezt fogják mondani.


Ha nagyon-nagyon-nagyon fontos dolgok voltak rajta, vannak olyan cégek, akik talán meg tudják menteni, de olyan összegért, hogy nem csak a te gatyád megy rá, de hét generáción át az egész családé.

2018. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!