Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Venni szeretnék egy 200k...

Venni szeretnék egy 200k értékű mobilt részlet+tarifa,2 éves hűséggel, fizessek be 140k-t plusz havonta 15k, hogy mi van? (telenor)

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom felfogni. De a kolléga is csak azt adta magyarázatul, hogy régebben az ügyfelek elvitték az "ingyen" telefont, a havidíjat meg nem akarták fizetni... na meg, hogy a 4 havidíjat majd levonják...


A történet:

Venni szerettem volna egy új telefont.

(Kerekítek) kb 200kFt értékű készüléket úgy lehet vásárolni részletre plusz 2 év hűségre, hogy fizessek be kb 140kFt-ot plusz két évig havonta kb 15ezret.

Ez nekem magas.... Fél milliót egy előfizetéses telefonért, egy telefonért?!

A havi 10-15ezret be tudom vállalni, de ha már lenne ennyi fölösleges pénzem, akkor be se mentem volna a telenorba...

Lassan 4 éve ügyfelük vagyok (igaz, hogy a legkisebb csomagban), de akkor sem jár semmi kedvezmény?


Más szolgáltatóknál is így van?



2018. ápr. 18. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen így.
2018. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erőből 0% thm-re is vehetsz telefont :D

Én úgy vettem 150 ezerérért. Ugyan ez ha Teenornál vettem vlna nem 150 ezret fizetnék vissza 10 hónap alatt hanem 2 év alatt a dupláját. Köszönöm nem

2018. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" úgy lehet vásárolni részletre plusz 2 év hűségre"

Gondolom az előfizetése összege nulla Ft, nem igaz?

2018. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értem :D

mi fél éve hoztunk el egy telót, ott helyben nem kellet fizetni, kaptunk rá ha jól emlekszem 60-80 ezer kedvezményt , és 10 hónapig kell fizetni a teló részleteit+ a tarifa csomag 2 hűséggel


(10 hónapra vettük , de asszem 6 től 22 ig lehet választani)

2018. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 év hűséggel *
2018. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem megfelelően fejeztem ki magam.

Az húzott fel, hogy ha lenne annyi pénzem, amennyit elkérrnek előlegbe, akkor nem vennék részletre telefont. Na meg, hogy ha előlegben elkérik a készülék árának kb 70%-át, akkor miért olyan magas a havi törlesztő.

Ez lehúzás..

2018. ápr. 19. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
ezt nem értem én sem, pont ez lenne a lényeg, hogy nem kell semmit fizetni csak havonta a részleteket meg a csomagot
2018. ápr. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!