Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lekopott a JBL Felirat a...

Lekopott a JBL Felirat a Boombox -omról. Hol tudnám megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Nos, lekopott sajnálatos módon a hangszórómról a matrica szerű dolog. A hangszóró teljesen eredeti, csak eléggé extrém környezetben lett használva. A kérdésem tehát az lenne, hogy hol ajánlatos megjavíttatni illetve,hogy mennyibe fog kerülni maga a javítása. Linkelek egy képet a mostani állapotról. [link]

2018. ápr. 23. 13:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
Te most az L betü szárára gondolsz? Vagy mire?
2018. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos benne, hogy ilyen "esztétikai hibát" javítanak egyáltalán.
2018. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha szól matrica nélkül is, mi a túrónak kellene megjavíttatni???
2018. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
#3 hogy menőnek tűnjön.
2018. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, az L betűre gondolok. Egyébként semmi baja, normálisan szól stb. de mégis jobban nézne ki, ha egyáltalán semmi baja nem lenne.
2018. ápr. 23. 15:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez tamponnyomás, nem matrica.
2018. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, bocsi. Gondoltam, hogy nem matrica, csak nem tudtam a pontos nevét, így inkább ezt írtam, mint semmit.
2018. ápr. 23. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Rajzold fel rá ezüst filctollal és rögtön tudni fogja minden kiscsicska, mekkora csávó vagy.
2018. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Én úgy látom ezen már vannak más kopásnyomok is. Én tuti újat vennék. Ilyen szinten kopott JBL Boombox-ot csak a csóró lúzerek használnak, 150 ezer forintot meg kell, hogy érjen neked a társadalmi megbecsülésed. Egyszer élsz, szóval ha nem menőként éled le ezt az életed, akkor többet nem lesz rá lehetőséged, hogy menő légy.

Megjavvíttatni? Ilyet suttyóságot legutoljára egyetemen hallottam egy olyan embertől, akit mindenki "Csóró Lali"-nak hívott a háta mögött. Ő volt, akit valahogy mindig elfelejtettek meghívni a bulikra, akit a háta mögött kibeszéltek és kiröhögtek, valahogy az ellenkező neműek mindig azt mondták neki a közeledésére, hogy "legyünk inkább csak barátok"...

2018. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért mert te nem teheted meg,hogy legyen egy ilyened nem kell bunkónak lenni,illetve nem muszáj ilyen fa*zságokat írogatnod. Ha pedig csak erre van időd sajnálni tudlak :)
2018. máj. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!