Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha szétszedtem az epilátort,...

Ha szétszedtem az epilátort, miért nem ér össze a két része ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Braun epilátor. Külön erre a célre vett a csavarhúzóval kiszedtem a csavarokat, megtisztítottam, majd vissza, mégsem ér össze szorosan a fej, marad egy csík.


Muszáj volt szétszedni, mert szőrösen kaptam (webáruházban vettem) és át kellett fertőtlenítenem.


2018. ápr. 25. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Képet kéne feltölteni róla, úgy talán tudunk segíteni..

Nem látod, hogy mitől nem ér össze?

2018. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ott a lámpa fölött a lehet összeralni a fejet és az alját. Ott van egy elálló fekete sáv, nem passzolnak össze.

2018. ápr. 25. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Írd már le, hogy melyik webáruházban árulnak használt, szőrrel teli, retkes epilátort, nehogy véletlenül mi is ott vegyünk valamit.

Egyébként vagy 1) rá kell nyomni izomból vagy 2) tönkretetted.

2018. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Multkor nem te írtál ki egy kérdést ott is egy használt, szőrös epilátorról volt szó? Emlékszem ilyesmi kérdésre.
2018. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk én azonnal visszakértem volna pénzt. Ha használt terméket kapok új helyett. Ilyen eszköznél meg pláne.


De így, hogy szétbarmoltad, most már mindegy.

2018. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szőrösen kaptad??? Mik vannak...
2018. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!