Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pár napja kicsit szétszedtem...

Pár napja kicsit szétszedtem a gépet, hogy portalanítsam. A hátsó ventilátort a tápot és a ventilátorát valamint a processzor ventilátorát csavaroztam le. Percekig tölt majd ugyanúgy folytatja amit csináltam. Van valami ötletetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Arra számítottam, hogy miután gondosan eltávolítottam a sok port/szöszt a gépem jobban fog működni, de ez nem így lett. Bejelentkezés utána a gép random lefagy. Van, hogy

#számítógép #tisztítás #gép #fagyás #portalanítás #nem tudom mi a baja #de most nem a városra gondoltam
2013. okt. 2. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
....hogy?
2013. okt. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az véletlenül került oda :D " a pecekig tölt előtt " mondat elején volt
2013. okt. 2. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendesen bepasztáztad? Visszadugtál mindent normálisan? Nem mozdult el valami?

"Percekig tölt majd ugyanúgy folytatja amit csináltam" - micsodát, a portalanítást? Mikor tölt, bekapcsoláskor? Vagy menet közben fog neki tölteni sokáig? Kicsit jobban körülírhatnád...

2013. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak körülírni, újrafogalmazni is kéne az egészet. és miután leírtad, olvasd el hogy érthető-e.


"Percekig tölt majd ugyanúgy folytatja amit csináltam"

Ebből tényleg az derül ki, hogy géped bekapcsolod, percekig tölt majd folytatja a takarítást :DDD

2013. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bekapcsolom, minden gond nélkül megy hamar bejelentkezek és megy minden. megnyitok pl: photoshopot--->betölti hamar, majd munka közben egyszer csak lefagy, várok 2-3 percet és mint ha mi sem történt volna folytathatom ahol abbahagytam. A lefagyás változó van, hogy egymás után többször van, hogy egy darabig jól megy.
2013. okt. 4. 15:32
 6/6 A kérdező kommentje:
és hővezető pasztát még nem cseréltem mióta megvan. lehetséges, hogy ez a probléma forrása?
2013. okt. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!