Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a vezetékes...

Mi okozhatja a vezetékes telefonnál, hogy a hordozható készülék időnként kikapcsol?

Figyelt kérdés
Beszélgetés közben, de egyébként is. Aztán ha a hívó már megszakította a beszélgetést, nekem is meg kell "szakítanom" gombbal, mert a végtelenségig foglalt jelzést hallatna.
2018. ápr. 26. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Elképzelhető hogy rossz a kézi beszélő akksija, ezért kapcsol ki időnként.

Az pedig, hogy neked is meg kell szakítanod a hívást, azért van, mert "vezetékes" telefonról van szó, ahol a központtal tudatni kell, hogy "letetted a kagylót".

2018. ápr. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, az akksival lehet gond, pontosabban érintkezési hiba, mert már belehelyezni úgy, hogy működjön is, nehezen tudom. Az meg le is van írva, hogy meg kell szakítani a kapcsolódást, csak egy ideje nem teszem. A bázisra rakhattam többször is a beszélgetés végén, onnan a fals tapasztalásom.

Valszeg újat kell vennem, mert akitől kaptam,tisztogatta az érintkezést, de nem lett tökéletes ezek szerint. A régi telefonom ugyanilyen volt, azért is sajnálom. Annak a gombjai lettek használhatatlanok.

Nagyon megköszönöm a segítségedet.

2018. ápr. 26. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Dejavu érzésem van. Ugyanez a kérdés már volt régebben, a válasz és a probléma is ugyanez volt. Ha nem látnám a dátumot akkor össze is keverném.
2018. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Talán mert elolvastad éjjel, aztán meg reggel, innen a dejavu. Hosszú volt az éjszaka. Egyébként kizárt.
2018. ápr. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!