Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgató jack csatlakozó...

Fejhallgató jack csatlakozó cseréje?

Figyelt kérdés
Van egy Maxell Retro DJ fejhallgatóm és egy jack csatlakozóm( [link] ). A kérdésem az lenne, hogy melyik kábel micsoda és melyiket hova kell forrasztani? Próbáltam már forrasztani a kábelt de nem tapad rá az ón.. ez csak az én szerencsétlenségem és hozzá nem értésem vagy lehet valami más oka is?(Tippeket, tanácsokat is szívesen fogadok... nem nagyon vagyok benne a témában de azért jó lenne érteni hozzá egy kicsit jobban :))

2018. ápr. 27. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Kösd fel a gatyád, ha ezt forrasztani akarod.

Nézd meg ezt a videót

https://www.youtube.com/watch?v=MTyI5_cgmCQ

2018. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam már... egy mikrofont már meg is csináltam ez alapján csak itt mások a színek ezért nem értem.
2018. ápr. 27. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
A világos színű a hosszú fülre, a másik kettő a maradékra.
2018. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az megvan a lényeg hogy melyik lesz a jobb oldali és melyik a bal oldali hang?
2018. ápr. 27. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, az a tuti.

Felveszed és rákötsz egy ceruzaelemet. Amelyik oldalra kötötted, az az oldal "pattanni" fog egyet.

2018. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, a jack csatlakozónak a vége a bal, tehát a rövidebbik fül (bal oldali) a bal hangsáv, a közepes (jobb oldali) a jobb hangsáv és a leghosszabb fül a közös.
2018. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az egyik lesz a bal oldali.

Vagy eltalálod elsőre, vagy megcseréled.

2018. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!