Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lecsatlakozik az egerem meg a...

Lecsatlakozik az egerem meg a billentyűm rendszeresen. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Rendszeresen lecsatlakozik az egerem meg a billentyűzetem a gépről és újra kell indítani a gépet ilyen esetekben, hogy használni tudjam őket. Más egérrel is próbáltam meg billentyűvel de nem velük van a gond. A kérdésem az, hogy mivel? Válaszokat előre is köszönöm
2018. ápr. 30. 23:09
 1/3 Szirty ***** válasza:
Bluetooth-os vagy nem?
2018. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincsenek zavarok a hálózatban?

Nekem vezetékes van és az egerem gyakran csinálja. Főleg, mikor a számítógép közelében forrasztok. A páka be- és kikapcsolásakor kattan a hangszóró is, szóval az én esetemben a tápegység zavarszűrő része halt meg minden bizonnyal. Viszont, nálam megoldás ha kihúzom majd visszadugom, és akkor újra érzékeli.

2018. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem bluetooth os. Valamikor nálam is működik a ki-be húzás mivel vezetékes mindkettő de van olyan helyzet amikro újra kell indítani az egész gépet, hogy használni tudjam újra.
2018. máj. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!