Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet nevet változtatni a...

Lehet nevet változtatni a gyakori kérdesekben?

Figyelt kérdés

2018. máj. 2. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csinálsz új fiókot.
2018. máj. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a kérdéseden látszik, a mostanit sem használod.

Szégyenled a régit?

2018. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolom privát üzenet írásnál látszik a neved. Nekem is így volt, de sajnos csak az új fiók regisztrálása tudott segíteni.

Már elég idegesítő volt, hogy amikor valaki írt privátot, én meg válaszoltam rá, már azonnal jött egy jelölés Facebook-on :D

Szóval új fiókot kell csinálni, hogy ezt elkerüld.

2018. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Törölni fogom mert apám össze veszet mindenkivel ocsmányul beszélt.

Az új nevem Guns n Roses akit érdekel

2018. máj. 2. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Facebookon jelölés...? :D Na hát az sem normális dolog, hogy valaki itt a polgári nevét adja meg fórumos névként.

Ide valami nick kell, vagy frappáns, vagy nem, tökmindegy, de az ilyen fórumos jelenlétnek nem szabad hogy köze legyen a privát szférához.

Egyetlenegyszer adtam ki a valós adataimat valakinek, eleinte nem volt semmi baj. De aztán itteni, facebookos és gmailes letiltás lett belőle...

2018. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Kb 12 éves lehettem amikor regisztráltam, és azt kérdezte mi legyen a név, én meg beírtam nevem 😅

Azóta semmi valós adatot sehova, ez a fiókom kb 2 éves, azóta csak ezt használom, legalább innen nem látják a nevem. Bár volt haszna is, hogy igazi nevet adtam meg, mert azóta is megmaradt pár jóféle lány ismerős.. 🙄😂

2018. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jászay András válasza:
Én vállalom a nevem és a véleményem, nem bujkálok. Hol itt a gond?
2018. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!