Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ennek a távirányítós konnektor...

Ennek a távirányítós konnektornak mi lehet a baja? [KÉP]

Figyelt kérdés

[link]


Több kép, görgetve ott vannak, 3db


Nem értek hozzá, van egy multiméterem, mit kell kellene megnézni és hogyan, hogy ki lehessen szűrni a problémát?


Nincs felpúposodott kondenzátor, amit mint laikus kiszúrnék elsőre.



Mit és hogyan kell csinálni?


Egy konnektorba lett téve egy 2100W-os porszívóval, a porszívó is tönkrement, amit azóta megcsináltak, de sajnos ez a távirányítós konnektor is ugyanoda volt bedugva és azóta sajnos nem lehet bekapcsolni, nincs LED visszajelzés, nincs "kattanó" hang és nem megy át rajta áram sem, ha mondjuk egy szobai ventillátorral kipróbálom.


Megmenthető?



5 frekvenciát lehet kapcsolni egyik állásba kapcsolva sem megy.



2018. máj. 2. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a T5A biztosítékot látom sérültnek, pontosabban szakadtnak. Azt kellene kicserélni..
2018. máj. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott a pont, kormos a bizti üvege belülről.
2018. máj. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó szemetek van, észre sem vettem :)


Ez a kerámia vajon jó hozzá?


[link]



van még pár kép megint csak görgetősen vagy 5-6 kép, a hátoldalról, a NYÁK -ról is, mintha meg lenne sötétedve egy részen.


[link]

2018. máj. 3. 02:41
 4/4 A kérdező kommentje:
jó lett, átforrasztottam, kissé barbár meló lett, de működik újból, hálás köszönet!
2018. máj. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!