Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erősítőt kellene...

Milyen erősítőt kellene vennem ehhez a hangfalhoz? A célom: Rendesen működtesse a legolcsóbb módon! A lehető legolcsóbbra van szükségem

Figyelt kérdés
Hangfal: [link]

2018. máj. 19. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos reális adatokat nem találtam róla. A leírt 500W biztos, hogy nem RMS érték.


Szerintem menj be valamelyik elektronikai áruházba és válasz egy erősítőt (Ránézés alapján 10W RMS kimenő teljesítménynél nem nagyobbat), ami tetszik.

A leírás és a kép alapján nem tűnik HiFi terméknek

2018. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leírás szerint 200w az rms terhelhetősége, de kinézetből és árból ítélve talán a tizede a valóság.. egy olyan 2*15w-os d osztályú erősítő elég lesz, szrntem kínából tudsz rendelni olyan 30 dollár körül.
2018. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DJW4RP3D válasza:
Vegyél hozzá valami jó kis sztereó erősitőt. Nem mindegy mivel hajtod olcsó is tud szépen muzsikálni! Használtan olyan 20 körül kapsz valami öregebb gépet sonyt,yamaha,denon,és társai. Azzal szépen fog szólni. De ne gondolkozz nagy watt számba mert ezek a hangfalak jó ha vannak 50 watt/db.
2018. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy épített kis 2x10 wattos TDA végfokot, az egészet összerakják neked 6000-ből, ehhez a hangfalhoz az is bőven elég. Egyébként pedig árához mérten ez egy meglepően jó hangfal, egy régebbi dual vagy jvc erősítő is jó, azok olyan 8-10 körül mennek, 2x20 wattnál nem erősebbek, de nem is kell.
2018. máj. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!