Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Adhatok 7,2v 1750mah töltési...

Adhatok 7,2v 1750mah töltési feszültséget az ipad1-nek hosszútávú probléma nélkül?

Figyelt kérdés

Tv-re kötve a kompatibilitási probléma van. Az írja egy idő után hogy: nem támogatott kiegészítő.

Nincs meg az ipad 1 gyári adaptere: [link] szerintem így nézet ki.

Készítettem egy usb kábelt amit 2 adapterbe tudok csatlakoztatni.

1db 5,1v 0,7A 1db 5v1A a kettő 7,2v ad le multiméter szerint nyílván kioltják egymást. Az eszközöm valószínüleg energiahiány miatt nem működik. Gyengébb adapterről a töltés sem indul el. Mi történne ha párhuzamosan használnám a két adaptert? Tönkremenne a töltésvezérlő az ipad-ben, vagy a két adapter sülne le?



2018. máj. 20. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből semmi jó nem sülne ki.


Vegyél egy 2A-es minőségi töltőt és az ipad-hez való usb kábelt. (nem tudom milyet használt akkoriban az apple)

2018. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van de az is kevés. A gyári adapter beszerezhetetlen az is kicsi teljesítményre amit mondasz az 5,1v 2200mah is kevés egy ipad 1 prototípusnak. Abban külömbözik hogy 1 évvel régebbi mint az ipad1 megjelenése 160gb beépített memória 35000 mah akumulátor. (35 óra alatt töltődik és 100-200 napig bírja wifin napi használat melett!) Ios 5.1.1 az ipad 1 6ios van nem kamerás nem mikrofonos nincs rajta jack dugó és az apple eredetinek ismeri fel. Nehezebb kicsit. És a tok is gyári. És vastagabb. Szerintem valami teszt vagy egyéni kérésre készült modell. Elégedett is vagyok vele és használnám filmekre de töltés bajom van vele. :( iphone 1 töltővel töltöm. A 3gs-en ugyan úgy nem tömegcikk és a macbookom sem tömegcikk. Peches vagyok mert csak amit boltban vettem iphone újonnan tömegcikk! Én olyan szinten nem értek hozzá, ezért gondoltam tanácsot kérni.
2018. máj. 20. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak tippelek: töltsed fel gépkocsiban, a szivargyújtós töltőről.
2018. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megszabadultam az ipad 1-től elcseréltem egy appletv-re és vettem egy 2018-as ipad-et. Már nincs problémám az usb vel. :)
2018. júl. 6. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!