Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért kapcsolódik mindig le a...

Miért kapcsolódik mindig le a kapcsoló?

Figyelt kérdés

Az előszobai lámpát egy sima fali kapcsolóval lehet kapcsolni. 1 hónapja kezdődött az egész, hogy este mikor pakolásztam elaludt lámpa, gondoltam elment az áram. De a TV meg ment, így azt kilőttem. Mikor már majdnem elkezdtem kicserélni benne az izzót akkor láttam hogy le van kapcsolva a kapcsoló. Felkapcsoltam és jó lett. Utána még ezt eljátszotta velem vagy 10-szer, felkapcsolás után volt hogy 5mp múlva lekapcsolt. Vettem egy másik kapcsolót, kicseréltem de ezzel is ugyan ez a helyzet. Valami ilyesmi van most felrakva: [link]

A régit szétszedtem de nem láttam benne semmit hibát, ami miatt valahogy le tudna kapcsolódni.

Mi okozhatja a jelenséget?



2018. máj. 25. 23:36
 1/5 anonim válasza:
100%
nekem ötletem sincs, viszont az biztos hogy kib*szottul be lennék szarva a helyedben
2018. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem parás egyáltalán a dolog. Odaállok a kapcsoló elé, felkapcsolom, pislogás nélkül kb. 20 centiről nézem, majd egyszer csak simán lekapcsol. Azt is próbáltam, hogy rajtahagyom az ujjam a kapcsolón, akkor nem kapcsolódik le és nem is érzem hogy le szeretne (szóval nem kell erősen nyomnom).
2018. máj. 26. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondtam volna, hogy biztos a rugó elfáradt benne, de ha az új is csinálja, akkor passz.


Lehet, hogy egy szellem szórakozik veled.

Szerintem az Ezotériába tedd fel a kérdést, ott hátha tudnak segíteni. :D

2018. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én villanyszerelő vagyok és egy hete cseréltem hasonló okok miatt egy egyébként új kapcsolót, majd a következő új is ugyanezt csinálta. Aztán rájöttem hogy a fali doboz kialakítása olyan szerencsétlen módon feszíti meg a kapcsolót, hogy eldeformálódik ha meghúzom a csavarjait.
2018. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akkor nálam is lehet hogy ez van.
2018. máj. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!