Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan problémám,...

WargaWok kérdése:

Lenne egy olyan problémám, hogy vettem új gépet ( alaplap: gigabyte b360m d2v, proci: i3-8100, ddr4 4gb ram) és nem ad képet a videó kártya (gtx 660 2gb) csak az alaplapi integrált. Miért?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 18:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a kártya nem új meg bekapcsoláskor 5 rövided sípol
2018. jún. 6. 18:53
 2/7 A kérdező kommentje:
Az alaplapi hangszóró
2018. jún. 6. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:

AMI BIOS esetén az 5 rövid = processzor hiba



A kártyára rá van dugva a +táp? A kártya vagy a kimeneti csatlakozója nem sérült? A monitornak megfelelő kimenetre dugtad? Másik gépben ki tudod próbálni a kártyát?

2018. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz de hülye nem vagyok. Én a rra gyanakszom ,hogy a 400w nem elég ennek a buildnek és amikor megjapja az áramot a kárzya elveszi a procitól és ezért jelez proci hibát. Csak kíváncsi voltam pár OKOS és TAPASZTALT ember véleményére. Úgy látszik nem nagyon vannak ilyenek ezen az opdalon.
2018. jún. 8. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van. Én is a hülyébbek közé tartozom...

(Egyébként egy minőségi 400 W-os tápnak vinnie kell a leírt configot)

2018. jún. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

450 Wattos táp kell neki. A tied egy ágon nem tud leadni 140 Wattot.


[link]

2018. jún. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem oldódott volna meg.

BIOS-ba (UEFI) kapcsold be a CSM Support-lehetőséget és az Other PCI (vagy valami ilyesmi) résznél állítsd Legacy módba. Mentsd el. Kikapcsolod. Behelyezed a VGA-t (rendesen bekötve, tápkábelével), indítod.

Nos?

2018. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!