Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Casio CTK-450 szintetizátor...

Uchiha itachi kérdése:

A Casio CTK-450 szintetizátor nyomás érzékelős?

Figyelt kérdés
venni akarok egy szintetizátort most találtam egyet nagyon jó árba és nem találok semmi infot róla

#szintetizátor #Casio CTK-450
2018. jún. 11. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 50 ezerért az év elején 88 billenytűs nyomásérzékelős MIDI billentyűzetet vettem, ami Windows, Android, IOS eszközzel brutálisan jobb, mint a régi szintetizátorok. Jellemzően Ipaden Garagebanddal használom, de Windowsos alkalmazások még profibbak.
2018. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az van hogy még soha nem volt dolgom zongorával és szintetizátorral ezért nrm szeretnék kiadni rá annyit és nekem kezdésnek ez pont jó lenne és nem is drága ezért érdekel hog nyomás érzékelős e mert ha igen akkor veszem meg esetleg erre tudsz választ adni? :"D
2018. jún. 11. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az

Pl. itt írják hogy nem az:

[link]



[link]

A doksibá írnák ha "touch sensitive" lenne.

2018. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2018. jún. 11. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kapsz 50 ezerért. Elég egy okostelefon, fejhallgató és 1-2 ezres átalakító.

[link]

[link]



Szerintem erre ne sajnáld.

2018. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!