Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ford focus mk1 2din fejegyseg...

Egykettoharomkecske kérdése:

Ford focus mk1 2din fejegyseg megoldas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A gyari radiomat szeretnem lecserelni egy 2din-es fejre az 1-es focusomban. Lehet kapni 20+ezer forintert 2din-es keretet azonban nem lehet valahogy megoldani keret vasarlasa nelkul valahogy? Lehet kapni univerzalis beepito keretet, de par mm-el nagyobb mint a meglevo keret. Valaki valami tippet tudna adni? Vagy esetleg tudnatok olcsobb keretet? Elore is koszonom a segitseget!:)

2018. jún. 15. 03:52
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem 2 DIN, hanem csak 1 3/4 (egy egész háromnegyed) DIN az MK1 fejegysége, és ekkora is a hely neki. Csak faragással tudsz betenni 2 DIN-es fejegységet, de az utána elég ronda lesz.
2018. jún. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy 1 3/4 a gyari fej es nem 2din. Egy szoval sem mondtam hogy a gyari 2din. Akkor jobban megerne 2din keretet venni a muszerfalra 25 000ert?
2018. jún. 15. 12:43
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
De ahhoz vágni is akarsz? Vagy a fél műszerfalat cserélni?
2018. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném cserélni a középső bukrolatot 2din-esre mert az 25 000forint lenne csak a burkolat. Ezért kérdeztem hogy faragással vagy valamilyen úton módon be tudnám-e tenni a 2din-es fejegységet. De ha sehogy sem oldható meg akkor muszáj leszek vásárolni egy burkolatot.
2018. jún. 15. 17:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a 2 DIN méret 4" magas, így a 1-3/4" méret hozzá képest közel több mint másfél cm-el tér el. Egy régi 18-as bútorlap pont befér közé élfóliázva.
2018. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:

Egy kicsit nézegettem, mert mostanábanérdekelt volna jobban a dolog. Lehet kapni 2 DIN-esre alakító műszefal lapot. Ha jobban tetszik, akkor beépítő keretet. De mivel egy jókora méretű műanyag lap, nem olcsó, 20000 fölött van.

[link]

Ebayen láttam még ezen kívül 12-13000Ft-ért, de jó 5000Ft-os szállítással, és az kínai lenne. Szóval mégsem csak a faragás van, viszont elég drága.

2018. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!