Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóba erősítő csere, vagy...

Msebi06 kérdése:

Autóba erősítő csere, vagy más megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy JBL GT51204BP típusú mélynyomóm, egy Toxic 2x500W-os erősítőm és egy Sony fejegységem. Számomra teljesen megfelelt a hangzása, nagyon jól belehetett állítani az én ízlésemre, viszont lecseréltem az autót, amibe már nem szereltem be a a régi fejegységet, mert elrontaná a középkonzol összképét és sajnos a bent lévő rádión bár van kivezetés az erősítőre, de nincs benne semmi extra funkció, hogy külön csak a mélynyomót állítsam. Vagyis ha levenném a basszust az ajtókban lévőkről, akkor leveszi a mélynyomóról is, de ha fölveszem, akkor meg az ajtókban lévőket nyírná ki (azokat nem akarom cserélni). Az erősítő föl van teljesen véve már, de közelébe sincs annak a mélynynek, mint régen, mivel a rádiót nem tekerhetem jobban föl a kis hangszórók miatt.

Gondolom megoldás lehetne egy nagyobb teljesítményű erősítő, de van esetleg valami más megoldás? Pl hogy a rádió és az erősítő közé építhető eszköz, ami megnövelné a bemenő teljesítményt? Bár gondolom ezzel meg az lenne a baj, hogy rádión keresztül nem tudnám levenni a basszust, mert hátul lehet állítani.



2018. jan. 20. 19:42
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:

Igen, egy nagyobb teljesítményű erősítő javítana a helyzeten, de ha nem az erősítőn akarod állítani a jelszintet akkor olyan kell amihez van távirányító vagy az RCA-ba kell beszerelni egy ilyen jelszint szabályzót:

[link]

2018. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Helló, köszi szépen a választ, így teszek ;)
2018. febr. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!