Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen márkájú laptopokat...

Milyen márkájú laptopokat javasoltok?

Figyelt kérdés
A Lenovo,Hp,Dell és Acer közül melyik a legjobb?A notebook és a laptop között van különbség?Előre is köszi a válaszokat.

2018. jún. 18. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Épp hasonló helyzetben vagyok - laptopvásárlás előtt állok, néhány héten belül végleg beadja a kulcsot a 15 éves asztali gépem, a hangkártyája már vagy 1,5 éve halott, a többi is forrósodik, márpedig nekem használnom kell napi 12 órát, mese nincs.


Voltam szaküzletben, nekem a Lenovo és a Dell modelleket ajánlották (nyilván ez is olyan, mint minden más, van 100.000-ért is, meg 500.000-ért is, modellje, felhasználói igénye válogatja, meg persze pénztárcafüggő, kinek mire futja), az Acerekre kapásból azt mondta az eladó, ha nem 2 évre akarok gépet venni - és én az új, leendő gépemet is kb. 10-15 évre veszem (eddig húzta a mostani gépem is, csak már nagyon forrósodik és azért látszik, hogy a Win10-est már nehezen veszi + meghalt, teljesen bedöglött a hangkártyájas, annyira, hogy semmilyen hangot nem játszik le.), ÁLTALÁNOSSÁGBAN annyit közöltek, hogy ACER modellt eszembe ne jusson venni, mert azok csapnivalóan rosszak.

2018. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Asusról és a Hpről van véleményed?
2018. jún. 18. 15:32
 3/11 anonim válasza:

Ma már nincs különbség a notebook és a laptop között, régebben a notebookok vékonyabbak voltak egy árnyalattal.


Lenovo Thinkpad volt utoljára, nagyon szerettem, de PC-re váltottam, így elváltak útjaink. Szülőknek is Lenovo laptopot vettem 2 éve, nincs panasz.

2018. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. 😉
2018. jún. 18. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Notebook laptop közt csak annyi a különbség, hogy melyik cég hog nevezi. Laptop név volt korábban, a notebook név a vékonyabb eszközök megjelenésekor keletkezett.

Windowsos vonalon a Dell, HP a komoly gyártó, ők adnak 3 év garit, náluk a messze legkulturáltabb a garanciális javítás. Lenovo gépekről nagyon vegyes a vélemény.

Asus olcsón jó hardvert tesz gányoltan összerakott, olcsó tokozású gépekbe. Acernek alacsony a presztizse, de mostanában egész jók.

2018. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.☺
2018. jún. 18. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem Acer van jelenleg, előtte Dell volt. Én mindkettőt szeretem/szerettem, így ajánlom is. A Dell egy Inspiron 3521 volt, csak szegény gyenge volt, így karácsonykor cseréltem le. A mostani gépem egy Acer Aspire 5 - A515-51G-5948, és még játékok terén is megállja a helyét.
2018. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. jún. 18. 18:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Lenovo mindenképp.

A HP gépek amivel hangosítani szoktam azok mind rosszak, ugyanúgy igaz az acerekre is.

A dellt nem ismerem, a Lenovo meg talán a legjobb márka amit használtam valaha

2018. jún. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lenovo Thinkpad üzleti laptopok, használtan is kiválóak. Céheknél lehet kapni.
2018. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!