Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen erős egy blackstar ht5...

Milyen erős egy blackstar ht5 csöves fej egy 40 wattos blackstar ládával?

Figyelt kérdés
A hangerejét hány wattos tranzisztoros erősítővel lehet összehasonlítani?

2018. jún. 21. 13:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Várható volt, hogy csak személykedésre futja, ha elfogynak az érvek.

Ezt elfogadom annak, hogy elismered, hogy nekem van igazam.

2018. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Mojjo ***** válasza:

@19: Atyaég :D :D

Ember, te most komolyan annyira mélyre süllyedtél, hogy nem tudod megkülönböztetni a nyelveket egymástól, vagy azt hiszed, hogy minden nyelv mindent ugyanúgy fejez ki?


Gondolom akkor a gitárnak van érintőtáblája/ujjtáblája is fogólap helyett, hisz millió cikket kereshetek, ahol láthatod a fretboard/fingerboard kifejezéseket.


A számítógépemben meg ki akartam cserélni az anyatáblát, hisz jól jönne egy új motherboard. Ehelyett a hülye eladók valamiféle alaplapot akartak adni... hihetetlen.


Azért nem semmi, el kell ismernem, ehhez tehetség kell :D

2018. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Mojjo ***** válasza:
@21: Leírták neked, hogy a magyar nyelvbe csak az utóbbi időben kezdtek beépülni az angol kifejezések. A fej pedig nyilvánvalóan egy ilyen angol jövevényszó ebben a kontextusban. Nem tudom, ezt neked hogy sikerült úgy értékelned, hogy elfogytak az érvek, hiszen kb elszótagolva levezették neked, hogy miért nem bizonyít semmit, hogy 35 éves angol cikkben a head kifejezést használják, sőt, a nyelvünk változásának időbeli dinamikáját ismerve és értve miért enged pont, hogy arra következtetni, hogy a fej viszonylag újonnan került be a magyar nyelvbe. Nem hiszem, hogy bonyolult dolog lenne. Próbáld megérteni, ha valahol elakadsz, kérdezz, szerintem segít bármelyikünk szívesen.
2018. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Köszi srácok, jót nevettem... :)
2018. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Ezt elfogadom annak, hogy elismered, hogy nekem van igazam."


Nehéz ilyennel tárgyalni, aki látható értelmezési gondokkal küzd, míg én nem tudom nem észrevenni, hogy eddig egy szóval sem cáfoltad az életkoroddal kapcsolatos feltételezésem, kisgyerek. Persze, azt hazudsz, amit akarsz, de azt nem veszed észre, hogy elárulod magad.

2018. júl. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom egy légbőlkapott baromságot az életkoromról miért kéne nekem cáfolgatnom, papi.
2018. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A fej az azért fej mert rápakolják a cumót a ládára és attól úgy néz ki mint egy fej de attól még erősítő. Ha pedig csöves, akkor pláne. :-D

Azt hogy mit szól egy negyvenes akármilyen tölcséren aminek Blackstar a neve azt a jó ég tudja megjósolni. Attól is függ mennyire van meghajtva a végfokcső és hogy milyen típusú pentóda, de a kimenőtrafó típusa, impedenciája és az hogy hogyan pofázik vissza neki a tölcsér az is nagyon befolyásolja. Főként kitekert volumén. Ez nem olyan mint egy tranyós ami olyan amilyen és kábé ugyanazt kapod minden cumóra dugva.

2018. nov. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!