Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom facebookon beálítan...

Hogy tudom facebookon beálítani, hogy csak én lássam az ismerőseimet? Nagyon sürgős be jelölt egy fizetős lány és ha az asszony meglátja szétver a baseball ütővel!

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Koszonjuk,vicces voltal.
2018. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök hogy tetszett de hogyis lehet beállítani?
2018. jún. 25. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Személyes beállitások vagy saját adatlapon keresztül.

De nem mindegy miről van bejelentkezve?! Gép,telefon,tablet,mobilfelület,facebook alkalmazás

2018. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Telefonról ezzel a letöltött alkalmazással!
2018. jún. 25. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ismerőseid mindenképpen látják az ismerőseidet. Gondolom az asszony az ismerőseid között van.


A fizetős meg csak szeretné karbantartani a törzsvásárlói listáját, ne hibáztasd. Vagy tiltsd le, nem tud többet bejelölni, de akkor egyéb szolgáltatást se várj tőle.


(amúgy segítenék az asszonynak, de egy metszőollóval, nem baseball ütővel)

2018. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem,van olyan a beállitásokba hogy ismerőseim ne lássa más,de én az FB alkalmazást nem használom.

FB-t csak telefonon is,chromeon keresztül.

2018. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És nem voltam a fizetős lánynál és nem is tervesek menni egyhez se, de ismeren a csajt, régebbről csak nem akarok vitát belőle!😊

2018. jún. 25. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!