JVC ismert márka?

Figyelt kérdés
Vettem egy ilyen márkájú fejhallgatót 7500 forintért és meglepetésemre annak ellenére hogy nem ismertem a márkát valami burtálisan jó fejhallgatót tudnak készíteni mondom biztos csak kábítás hogy van rajta extra nyílás a mélynyomónak aztán olyan tiszta basszusra képes hogy ez lesz a kedvenc hangetknikai márkám :)
2018. júl. 1. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lassan 100 éves japán cég, híradástechnikai termékeket gyártott, gyárt és gyárttat.
2018. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 70-80-90-es években ugyanúgy, ahogy a motorkerékpároknál, a hangtechnikában is a japók voltak a legjobbak. A Sony mintha gyengélkedne mostanában, de a Kenwood, JVC, Denon, Panasonic még mindig az otthonra szánt középmezőny felsőbb részein tanyáznak.
2018. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy JVC HA-A5T vezeték nélküli fülhallgatóm és csak pozitívan tudok róla írni. A fülhallgatóknál ami a legfontosabb az a hangzás, nos nagyon szép dinamikus hangzása van a fülesnek, max hangerőn nagyon hangosan szól a füles de tiszta hangzása nem romlik egyáltalán ( vannak fülesek amik max hangerőn torzítanak ) a zenehallgatás olyan vele ( ha a zene minősége jó és nem túl veszteséges vagy egyáltalán nem veszteséges ) mint ha egy stúdióban a zenészek egy színpadon nekünk játszanának, a hangszerek hangjai igen csak természetesen hatnak, és kihallod a zenéből azt hogy melyik hangszer melyik irányból szól, a telefonálásnál sincs gond, szélben próbálva nem érzett a hívó fél minőség romlást ahhoz képest mint amikor a telefonnal úgy telefonáltam hogy a fülest nem használtam. A külső zajokat teljesen kiszűri a füles kb 70%-os hangerőn is, közepes 50%-os hangerőn is, 70%-on szerintem van akinek már hangos lesz a füles, én 70%-os hangerőn használom mert szeretem hangosabban hallgatni a zenéket. A jelstabilitás a másik ami nagyon fontos, nos ebben sincs semmi hiba, 10m távolságból ház beton falon keresztül is mindenféle minőségromlás nélkül hallik szépen a zene.A füles anyaga - illesztése - összeszerelése perecíz Japán minőség. Egy szó mint száz a JVC olcsón ad nagyon jó minőségű fül és fejhallgatókat.
2022. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!