Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mondjuk kinézek egy bármilyen...

Mondjuk kinézek egy bármilyen 3D modellt az interneten, és eldöntöm hogy ezt én leakarom nyomtatni egy 3D nyomtatóval. Na most, én azt valahogyan eltudom érni, hogy megtudjam mennyi időbe is telik az adott modell lekreálása?

Figyelt kérdés

Szóval van erre program, hogy például megnyitom a modellt vele, és az kiszámolja hogy azok a méretek szerint amit én megadtam, mennyi időbe is telhet kb?

Gondolom szükséges ehhez a nyomtató nyomtatási sebessége + egy mm szerint berácsozott tér, ahova betudom illeszteni az adott modellt.

És ha van, akkor melyek ezek.

Előre is köszi



#dimenzió #3D nyomtató #Nyomtatási sebesség
2018. júl. 1. 23:53
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

nyomtatónként eltérő a sebesség ezt jól látod.

pld a slicer progik amik a 3d modelből megcsinálják a nyomtató számára a g codeot rögtön ki is számoljak neked hogy mennyi idő lessz. cura pld ilyen

[link]

2018. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 2. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!