Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jó minőségű 2. 0 hangfal?

Jó minőségű 2. 0 hangfal?

Figyelt kérdés
2.0 hangfalat keresek TV mellé filmnézéshez és játszani, zenéthallgatni. Csak jó minőségű érdekel. Előre is köszi!
2018. júl. 5. 18:17
 1/5 A kérdező kommentje:
+infó: 20-40ezer között kb
2018. júl. 5. 18:18
 2/5 anonim ***** válasza:
creative-ot tudom ajánlani, nagyon jól szól az enyém. olcsóbb kategóriában vettem mint írtad (T12), de megérte. elől van magas/közép, és a teljes hátsó része egy-egy mélynyomó. sztereóban jön a basszus!
2018. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, a 6C-t én is nézegettem, vajon a 7c jobba annyival hogy megérje?
2018. júl. 6. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szubjektív, a mélye biztos jobb a nagyobb memránfelület miatt, de tud e annyit egy ilyen hangfal, hogy kell is a mély, az másik kérdés. Én egy erősítő hangfal párost többre becsülök, mint ezeket a 2.0-ákat. Az, hogy 5 csillagot kapott, az annyit jelent, hogy a 2.0-ák között jónak számít, de attól nem biztos, hogy tényleg jó is. Én biztos egy használt sztereó erősítőt vennék és ehhez egy hangfalpárt. 8-as szériás Onkyo 15 körül van, elég jó hangja van árához képest, hangfalból meg 20 körül irdatlan választék van, én ezt tenném, nem 2.0-áznék.
2018. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!