Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen töltő adapter kell a...

Milyen töltő adapter kell a bluetoothos hangfalamhoz?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy vettem 1 Qilive Q.1385 Bluetooth Speaker-t, de nem adtak hozzá adaptert.

Az egyedüli, érdemleges, amit találtam az, hogy:

Akkumulátor: Hálózati egység 3,7 V, 2000 mAh.


Szóval az a helyzet, hogy nem nagyon értek az ilyenekhez.

Viszont egyáltalán nem akarom elrontani, kifüstölni.

Szerintetek milyet használjak hozzá, ami nem túl nagy/erős/sok, de mégis viszonylag hamar feltölti?


Valaki tudna segíteni. Úgy általában, amelyekhez nem adtak adaptert, miért nem, és milyenek a jók hozzá, úgy értem, hogy kell kiszámolni a megfelelő értékeket?

((mivel van több hangfalam is, egészen pontosan 3 db, olcsóbbak, drágábbak, de mindnek elég jó a teljesítménye))


És még annyit szeretnék, hogy kinek mi a véleménye úgy általában a Qilive márkáról?


Mihamarabbi válaszotokat köszönöm szépen! 17/F.



2018. júl. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

USB töltő csatlakozója van?

Ha igen, akkor az első olyan UDB töltővel töltheted, ami a kezedbe akad. Az USB szabványosított csatlakozás, a tápfeszültség is (5V)

2018. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, UDB = USB akart lenni
2018. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Bármilyen adapter jó hozzá.

De minek írtad oda, hogy 17/F? :DDDD

2018. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Azért nem adnak hozzá, mert minek. Ahova bluetooth hangszóró kell, ott van legalább egy telefon, amihez van töltő.

Amihez meg másféle kell, ahhoz adnak.

2018. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!