Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket ajánlanátok az...

Melyiket ajánlanátok az alábbi két laptop közül?

Figyelt kérdés

Két laptopot közül kb. ugyanannyiért ti melyiket választanátok?

ASUS ROG Strix GL503VM vagy MSI GE63VR 7RE?


Mindkét laptop specifikációja szinte ugyan az:


Full HD-s kijelző,

Intel Core i7-7700HQ-s processzor,

NVIDIA GeForce GTX 1060-as videókártya,

16GB RAM,

1TB HDD plusz 256GB SSD.



Számít valamit a márka ennél a kettőnél?

Esetleg az egyik jobb valamiben vagy valamivel, mint a másik? Esetleg gyorsabb vagy jobb a kijelzője vagy a hűtése.

Vagy tényleg ugyanazok csak két külön márkától és csak rajtam múlik, hogy melyik tetszik jobban külsőre?


Kíváncsi vagyok a ti véleményeitekre, hogy ti melyik mellett döntenétek.



2018. júl. 10. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


a végén a cikk megállapítja, hogy mind a kettő jó vétel :D

2018. júl. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tudod, hogy döntsd el?


Nézd meg ennek a modelnek meg korábbi modeleknek mikor adtak ki driver frissítést!


Sokat elmond egy cégről, ha régebbi laptopjaikhoz is adnak terméktámogatást, több éves modellekhez, és találsz 2018-as friss drivereket.


Nálam sokat dobna, ha látnám, hogy a gyártóm 2-3 éves laptop modelekhez is ír idei drivert.

2018. júl. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, úgy tűnik ugyanolyan szintű laptop mindkettő.



Megnéztem a driverek frissítéseit, egyik sem frissítette őket.

Előző modelleknél megnéztem azon az oldalon, ahol a drivereket lehet hozzájuk letölteni és az újakkal szemben mindkettőnél 2016/2017-esek voltak fent.

2018. júl. 10. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha játékra kell, akkor felesleges i7-et venni. Inkább normális hűtés kell meg megbízható garancia.


[link]

2018. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!