Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit ajanlanatok videoszerkeszt...

Mit ajanlanatok videoszerkesztesre: iMac vagy MacBook Air?

Figyelt kérdés

Max 350-400 ezr ft ig.

Ipad Pro-m mar van, smart keyboarddal, ezért nem akarok annyira macbookot,de sokam praktikusnak tartjak,ami ertheto,de ipad melle nem kell.

Van amivle egy iMac tobbet tud egy vele hasonlo szintu Macbook Airnel?



2018. febr. 8. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Air nem való komolyabb munkára, videószerkesztésre. Hobbiból el lehet rajta szórakozni. Macbook Pro, vagy az általad is írt iMac.
2018. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Es 350-400e ftert kapok mai viszonyokhoz megfelelo imacet ujonnan?
2018. febr. 8. 14:03
 3/8 anonim válasza:
Azért vannak elég sokan akik Macbook Airen szerkeztenek videót. Ha fullhd-t akarsz szerkeszteni arra az is jó. Ha 4k-t akkor inkább az IMac. A legolcsóbb, legújabb IMac 420.000Ft azzal már 4k-t is tudsz szerkezteni nyugodtan.
2018. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Leginkabb attol fugg, hogy akarsz-e egy helyben ulni. En mar asztali gepet nem vennek, csak noti + monitor opcionalisan.
2018. márc. 3. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazabol az ipad pro+smart keyboard+apple pencil kombom miatt nem akarok laptopot,mert ez hordozhato
2018. márc. 4. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Vilagos, csak azon tudsz-e videot szerkeszteni ugy, mint egy olyan gepen ami rendesen viszi az OSX-t
2018. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem sajna, de nem is nagyon szoktam videot szerkeszteni,s nem is vagyom ra, ha nem otthon vagyok.

Ui.: azert felhaborito, hogy az ios11 re azt mondtak,hogy az ipad prokon macos szintu munka folyhat. Hat en beruhaztam igy ezekre kozel 400 ezerert es nem ... :)

2018. márc. 4. 15:34
 8/8 anonim válasza:
Azért egy kis utánajárással ezt könnyedén kideríthetted volna hogy ez nem így van, mielőtt beruházol ennyi pénzért. Plusz ez a kijelentés nyilván nem a videóvágásra vonatkozott. A kérdésre válaszolva pedig air-en semmiképpen sem vágnék videót, nézz egy használt imacet inkább.
2018. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!