Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek megérte? Többi lent!

Szerintetek megérte? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ma vettem egy Lenovo Ideapad 120S notebookot. 64GB tárhely és 4G RAM van rajta. Gyárilag beállított Windows 10 Home. 90.000 forintért vettük. De majdnem ennyiért volt még ott egy acer notebook is, aminek 1000GB tárhelye volt. És nekem inkább blogíráshoz és tanuláshoz kell. De van pár nagyobb bevételü játék amit mindenképp leakarok rá tölteni. Szerintetek megérte megvenni ezt, vagy jobban jártam volna az acerrel?

2018. júl. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Netezni blogozni ok. Filmezni is. De játszani... Nos valami nagyonrėgi aaa címmel ok. Csodát ne várj. Gyenge proci a vga az attól is rosszabb. Tanulós netezős gėp semmi több.
2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mivel nem tudjuk az Acer típusát, ki mondaná meg?


De ekkora árcédula mellett egy notitól nem kell csodát várni.


Gamingre amúgy sem veszünk laptopot. Rosszabb hűtés, kicsi belső tér, bővíthetőség sincs, kényelmetlenebb monitor a játékokhoz (legalábbis szerintem), stb.

2018. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!