Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Benyelte a régi kártyámat az...

Benyelte a régi kártyámat az ATM, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Véletlen a régi kártyámat raktam az ATM be és voltam olyan hülye hogy jó PIN-t adtam meg... A biztonsági őr próbált nyugtatni hogy a pénzszállító kiszed és visszaküldi amit nem is kétellnék, de ez a régi kártyám... Írjak a pénzszállító cégnek??? Szerintetek visszakapom vagy ők döntenek???

Nekem ez fontos, kérnék tanácsot hogy mit tegyek...



2018. júl. 15. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nem azért húzta be a kártyát az ATM, mert már lejárt a kártya és ilyen módon "kivonja a forgalomból"?

Hallottam már olyat, hogy a dátum szerint már lejárt kártyát behúzza, ha használni próbálják...

Gondolom, van már új kártyád (?).

Nem hiszem hogy bárki visszaélne vele, már érvényét vesztette a régi, azért történt, hogy behúzta.

2018. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg ez a fő kérdés, hogy érvényes volt-e még. Ha már lejárt, miért nem semmisítetted meg, ha kaptál már helyette újat? Általában mindenki ezt csinálja. Ha lejárt, akkor senki nem tud visszaélni vele. Ha nem, akkor meg azonnal tiltasd le, még így is, hogy bevonta az automata.
2018. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
én is jártam így és nem küldték vissza.szóval próbálj meg írni nekik,megadva a dátumot és a pontos helyet.bár kétlem hogy visszakapod mert biztosan van rá szabály hogy mit kell kezdeniük vele.
2018. júl. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm #3...
2018. júl. 17. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!