Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Simson s51 Enduro LED?

Simson s51 Enduro LED?

Figyelt kérdés

Van egy Simson s51 Endurom, amin 6volt -os tirisztoros gyújtás van. Nincs benne akkumulátor. Elég gyenge a megvilágítása elől ezért szeretnék egy LED "égőt" beletenni, de nem találtam ilyet 6voltosba. Gyártanak ilyen LED-et 6v-ban?

Mi történne ha egy 12voltos LED-et tennék előre? Tönkretenne valamit?



2018. júl. 15. 17:33
 1/2 Hmarci97 válasza:
Valoszinuleg semmi baja se lenne. Ez egy simson, sose lehet tudni hogy reagál rá. Ennek lelke van, néha tetszik neki valami újítás, néha nem.. egy próbát megér. De egyébként enis pont most probalkozok ilyenekkel. Ebay nagyon olcsó, talaltam egz 6 voltosat is, Amikor ideèrt, kiderult h 12voltos ez is valoszinukeg. Mukodik, Csak sokkal gyengébb. De egy próbát megért. Meg nekem van másik simo ami 12voltos, abba nagyon jo. De amúgy van olyan is, h ha kevesebb voltál próbálod működtetni, akkor egyáltalán nem fog világítani.
2018. aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kipróbáltam a 12voltos ledeket, de csak a hátsó és a fék lámpába. Remekül világítanak.:)
2018. aug. 23. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!