Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb mobilinternet...

Atika153 kérdése:

Melyik a legjobb mobilinternet online számítógépes játékra (LoL)?

Figyelt kérdés
Faluban élek ahol használhatatlan az internet (csak egy szolgáltató van [Telekom]), folyamatosan elmegy, játék közben egyfolytába felmegy a pingem általában 2000-8000 ms-re, de volt már 90.000 ms is (már 180-200 ms-nél élvezhetetlen a játék). Szóval olyan mobilinternet kéne ami nem el, és folyamatosan 80-85 pingem van. Nemtudom, hogy számít-e, de Lolozni szoktam. 25-30 GB kéne havonta. Szerintetek melyik a legmegfelelőbb? Légyszíves csak az írjon akinek már tapasztalata is van. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. júl. 17. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Telekomnak nem szabadna rossznak lennie.Én csongrádmegyében lakom egy kis faluban.

Nállam akkor volt ilyen probléma amikor a villanykarón valami kábel elhasználódott.Illetve a házban is cseréltek csatlakozókat.Mindeképp hívd fel a szolgáltatód és mond el nekik a panaszod.Nállam annó cs 1.6-nál volt ilyen.Kijött a szerelő és meglepődésemre ismerete a játékot :D

2018. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már többször is felhívtuk a szolgáltatót, kijöttek és lemérték a sebességét, de akkor pont jó volt. Nem folyamatosan rossz, hanem egyfolytába felugrik a pingem / elmegy a net. Szóval kb. 10 percig használható, aztán meg 10 percig használhatatlan. És azt elfelejtettem beleírni, hogy több routert is próbáltunk már, azzal biztos nincs semmi baj.
2018. júl. 17. 13:22
 3/10 anonim válasza:

Én is Telekom-nál vagyok. Nálam

EUNE-n 30-35 ms

EUW- n 40-45 ms

Állítólag a lol 60 ms -ig élvezhető.

Hívd ki a szerelőket,csináljanak valamit,oldják meg. Ez a dolguk. Nem azért fizetsz,hogy ne használhasd.

2018. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a falumba csak egy fajta csomag van amibe nem garantálnak semmit. Megvan adva a feltöltés és letöltés maximum értéke. De minimum nincs megadva. Szóval elvileg ezért fizetünk, amivel nem megyünk sokra. Csak a mobilinternetes megoldás működhet, ezért kérdezem, hogy abból melyik ajánlanátok.
2018. júl. 17. 14:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem vodafone mobilnetem volt, azzal el lehetett játszogatni. Nem mondom, hogy a legjobb, ott is voltak csúnya laggok, de évekig elvoltam vele. (Még most is megvan, csak már le lett véve az adatforgalom, csak akkor használjuk, ha szabolcsba megyünk rokonokhoz, mert ott nem fog a wifi a vastag falak miatt a lakás nagy részén.)

Kérdés, hogy van-e nálatok lefedettség. Inkább az alapján választanék, hogy melyik a legjobb azon a környéken, adótorony stb., nem a vélemények alapján.

2018. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nézd meg a Telenort nekem jelenleg az van korlátlan mobilnet 70ms átlagba lolban.
2018. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 4G-s mobilinternetet ajánlok, ha van 4G a faluban.

Szolgáltatónál Telenor vagy Telekom, mivel ők közösen építették ki a 4G hálózatot, egyforma a lefedettség, a sebesség és a PING. A Vodafone fele akkora sávszélességet kínál, mint a Telenor, vagy Telekom.


Természetesen függ a toronytól való távolságtól is.


Telenornál 25Gb 4440 Ft havonta: [link]

2018. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az összes kábelt áthúzták ?

A gépedben cserélve lett a hálókártya ?

Modem cserélve lett ?

Valahol ezek között van a baj.

Sajnos mivel faluban laksz..pontos helyet nem mondtál..ezért én biztosra veszem hogy nincsen 4g lefedettség : /

2018. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi mindenkinek a segítséget :D

A falumban van 4g lefedettség, de 4g+ nincs (nem tudom az mennyivel jobb). Egyébként a számítógépemmel sincsen baj, mert telefon és tableten se jó :/

2018. júl. 20. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad mindeképp cseréltestd le a kábeleket akár a "villanykarótól" mert nállam is ilyen baj volt anno cs 1.6ban.Kijöttek és lecserélték a kábeleket azóta semmi.

Egyébként másik falubeli havernál vagy valahol nem tudod megnézni hogy ott is rossz e ?

2018. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!