Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatónak...

Melyik mobilszolgáltatónak van a legjobb 4G lefedettsége?

Figyelt kérdés

Jelenleg a UPC-t mobilnetet használom (3G), de újítanék 4G-re (sajnos náluk nincs ilyen lehetőség).

Milyen szolgáltatónak van a legjobb 4G mobilinternet lefedettsége? (elsősorban azok válaszát várom, akik sokat utaznak, kiknek van tapasztalatuk ezen téren)

A másik: mennyi a havidíj? Nem túl sokat használom (6 GB bőven elég egy hónapra), de a havidíja se legyen vészes (kb. 8.000 Ft felé ne menjen).



2017. ápr. 7. 10:12
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A T-mobile-nál most modulárisak lettek az előfizetések, magadnak rakhatsz össze olyat, amiben annyi net és telefonálás van, amennyit akarsz.

A 4G lefedettség szerintem országterületenként változó. Egyes környékeken lehet, hogy egyik jobb, máshol a másik.

2017. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4G lefedettség térképet hol lehet megnézni? Merre vannak adótornyok és azok mekkora területet fednek le?
2017. ápr. 7. 13:31
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Ellenőriztem mindhárom szolgáltató oldalát, sima "4G lefedettség" google keresésre gyönyörűen kiadta:

[link]


Nem csak rád, rengeteg emberre vonatkozik, használjátok már a keresőt.

:)

2017. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megadták? Fura, a mobilarénán írták, hogy vonakodtak ettől (jó, ezt nem tegnap közölték le), de látom, már változott a szolgáltatók hozzáállása ezen a téren. Összevetve a Vodafonnak látom a legnagyobb lefedettséget.
2017. ápr. 7. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:

A Telenor és a Vodafone 4G lefedettsége egyforma, mert Budapest kivételével együtt építették ki az országos 4G hálózatot, így közösen használják. A kettőnél ezért egyforma a lefedettség.


A Vodofone egyedül építette ki a 4G hálózatot (bár ettől ma már nem rosszabb a lefedettségük, csak valamennyivel tovább tartott nekik kiépíteni), viszont náluk a legjobb a 3G lefedettség, így szinte minden kis faluban van szélessávú mobilinternet a Vodafonenál. Még néhány száz lelkes elzárt faluban is van hálózatuk, ahol semmilyen más iternetelérés nincs.


Azt írtad, hogy 6 Gb kellene.

- A Vodafonenál a 4 Gb 3490 Ft/hó, a 10 Gb 4490 Ft/hó, a kis árkülönbség miatt a nagyobb szerintem jobban megéri. Az első ha hónapban félárban adják mindkét csomagot.

- A Telekomnál a 4 Gb 4000 Ft, a 10 Gb 6500 Ft havonta, ha viszont van náluk legalább két másik szolgáltatás, akkor 25 százalék kedvezményt kapsz ebből az árból.

- A Telenornál az 5 Gb 3893 Ft, a 10 Gb 4915 Ft havonta.


Az ártáblázat magáért beszél, hogy melyik a legolcsóbb. A Vodafone 10 Gb 4490 Ft-ért szerintem a legjobb ajánlat. Azt írtad, 6 Gb elég, így ha alkalmanként egy kicsit többet használod, az sem gond. :)

2017. ápr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Láttam a Telenornál egy nagyon új tarifát, mely korlátlan adatforgalmat bíztosít, nincs hűségidő, és az ára nem is vészes!

[link]

2017. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!