Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan szerkezetet...

Valaki tud olyan szerkezetet ami terhelésre megszünteti az áramellátást?

Figyelt kérdés
Ugye egy autó belső levegő keringetője elé akarom rakni amelyik folytonosan mozog egyik irányba, de azt szeretném ahogy terhelés éri lekapcsolja, persze az autó elektronikaja küldi a jelet tovább de csak akkor indulna be a motor mikor a gombot megnyomom és visszafelé tekerne a motor

#autó #elektronika #autóelektronika #belső levegő keringető
2018. júl. 21. 21:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ablakemelő modul?
2018. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

És az teljesen jó lesz?


Őszintén én mikrokapcsolo vagy végállas kapcsolon gondolkodtam

2018. júl. 22. 00:28
 13/17 anonim ***** válasza:
2018. júl. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Őszintén én mikrokapcsolo vagy végállas kapcsolon gondolkodtam"


Akkor csinálj olyat. És a nyomaték határolást (mert nem áll meg a motor rögtön) pedig tengelykapcsolóval, pl. egy darab gumicsővel.


A linken szabályozható áram érzékelő van, a beállított értéknél kapcsol a reléje.

Csak egy-egy irány relé kell hozzá, meg két nyomógomb.

2018. júl. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy már végre leírtad normálisan a feladatot így tudunk értelmesen segíteni. És miért nem az elektronikát cseréled?
2018. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Mert az egy kicsit drágább kiadás lenne, mint ez, sajnos..
2018. júl. 22. 10:38
 17/17 A kérdező kommentje:

Ugye a hajtomotor ára olyan 23 a zsalu olyan 15-20, de általában csak szettben adják, s mindez azért hogy legyen belső levegő keringető.


Szerintem jobban megéri igy

2018. júl. 22. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!