Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Casio, Fossil vagy Orient óra...

Casio, Fossil vagy Orient óra a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Kinéztem 3 órát és nem igazán értek hozzájuk.

Van egy autómatikus és kettő kvarcz!

Melyik a legstrapabíróbb?


Casio: [link]


Orient: [link]


Fossil: [link]


Ja és ha még van hasonló árban ilyenféle órák légyszíves elküldenétek? Előre is köszi.



2018. júl. 22. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A harom ora kozul en mindenkepp az orientet vennem, japan automata movement, nagy multu marka nem is kell tobb. A casionak is van multja, nagyon megbizhatoak, de en alapbol nem szeretem a kvarc orakat, igy ettol tartozkodnek. A fossilt semmikepp nem ajanlanam, az a miyota kvarc movement ami benne van kb 500 forintert megrendelheto ebayrol(nem tulzas). Jo hogy jol nez ki meg minden, de akkor mar minossegibbet vegyunk. Meg tudok neked ebben az arkategoriaban egy legendat ajanlani: [link] Ha erre az orara esne a valasztasod mindenkepp errol az oldalrol rendelnem, amit kuldtem, nem vamoljak meg, mert eu-s es nagyon jo aron beszerezheto(a minusz 59%nak nem nagyon kell hinni, kulfoldon kb ilyen arban van ez az ora) magyarorszagon ugyan ez az ora amit kuldtem 80nal kezdodik es 140ig is elmegy szoval ez egy eleg jo vetel(en is innen vettem az enyemet, persze ha nem tetszik ne ezt vedd:D ) Remelem segitettem valamennyire.
2018. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlom az automata órát, ha nem tisztában a hátrányaival, mert vannak bőven.

Casio vonalon nézd meg még ezt a lapot:

[link]

És a Miyotától nem kell megijedni, igen nagy tételben gyártott, ezért olcsó szerkezet, de jól működik.

Ha a kérdésben említett strapabíróság a szempont, akkor vegyél lcd-s órát, abban nincs forgó-mozgó alkatrész.

Viszont érdekes a linkelt 3 óra, eltérő stílúak. Szerintem még bogarásznod kellene a webáruházakat, hogy leülepedjen :)

2018. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mind2töknek! lcd órát nem szeretnék , csak analógot!tudom hogy másak egy picit de ezek ilyen elegáns-sportosak szerintem! ja és a strapabírót úgy értem, hogy megveszem most 17 évesen és pl 77 éves koromig hasznâlom. (lehet,hogy kicsit valószínűtlen az utolsó állítás,de remélem érted! azért köszönöm :D
2018. júl. 22. 15:16
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és első! az a Seiko ora amit kuldtel az eredeti,vagy valami replika? mert ebben a webaruhazban kerestem azt az Orient orat es nem talaltam!
2018. júl. 22. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Eredeti! Azert nem talaltad, mert ez a webaruhaz elektronikai cikkekre specializalodott, teljesen veletlenul talaltam naluk az orat, egy watchgeek forumon, mikor kerestem hogy vegulis honnan vegyem meg. Nekem jelenleg is itt ketyeg a karomon egy hasznalt seiko ora 97 bol(nagy fanja vagyok a japanoknak:D), soha nem volt szervizelve tokeletesen jar, es meg a vizallosaga is megmaradt. Ezekkel az markakkal nem jarsz rosszul, valoszinu hogy az skx007(amit kuldtem) tul fog elni engem. Egyebkent a 2es nagyon jol mondta, erdemes utana nezni az automata oraknak, mert nem mindenkinek tetszenek a tulajdonsagaik.(gondolok itt ilyenre, hogy ha nem hordod 2 napig megall, stb stb) 22/F ha erdekelne ;)
2018. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkiek! es esetleg még az Orient Mako 2? az is hasonlókaliber lehet mint a Seiko! Meg még egy kérdés :D ha amazonról rendelem onnan is eredeti jön?
2018. júl. 24. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezekből a "kisebb" nevű órákból nem nagyon csinálnak hamisítványokat.(nem ugy mint pl egy rolex submarinerbol) De azert magas pontszamu, megbizhato eladotol vedd, es arra figyelj, hogy ha az eubol kivulrol szallitjak meg fogjak vamolni, es nagyon ovon alul fog erni a bonusz ar :D Egyszer megfeletkeztem rola es kiderult h plusz 20ezer ramegy az ora arara :'(
2018. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2018. júl. 28. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!