Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigi hogyan működik?

Elektromos cigi hogyan működik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már pár hónapja gondolkodok rajta hogy elektromos cigire váltok csak félek belevágni. Nem tudok róla szinte semmit hogy melyik mit tud és melyik tipust válasszam. Olvasgatok fórumokat is de valahogy nekem nem sokat mondanak. Minden elektromos cigi gőzét le lehet tüdőzni amúgy vagy van olyan amit nem éppen ajánlott? Bocs ha sötét vagyok de egyáltalán nem értek hozzá. Jelenleg napi 1 dobozzal szivok de van hogy kevesebb és mindig Narancsárga Sophiane Novát veszek ami egy nem éppen erős cigi. Ezek alapján tudnátok nekem valamilyen útmutatást adni? (20F)

2018. júl. 26. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindegyiket le lehet tüdőzni.

Két típus van, az egyik szájából tüdőbe, azaz MTL, a másik egyből tüdőbe, azaz DL


Itt nézz körül:

[link]

2018. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól teszed, hogy lerakod, gratula :)

Prohardveres fórumon nézz körül, amit az 1-es linkelt. Vannak starter kitek, a "pen" tipusu ecigik szoktak ilyenek lenni általában. Kezdd ezekkel, majd pár hónap után válthatsz nagyobbra

2018. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt olvasd el a GYIK-ot, ha mobilról nézed, akkor válts teljes nézetre, nekem csak úgy jött elő.


Mindegyiket le lehet tüdőzni, csak tudnod kell hogyan szeretnéd használni egyből tüdőbe azaz DL,mint a vizipipát, vagy szájból tüdőbe azaz MTL, mint ahogy legtöbben a sima cigit szívják.


Ha napi 1 doboz cigit szívsz akkor 4ml-es tankot keress, amit magyar nyelvű oldalakon nem fogsz találni, max bővítővel, mivel szabályozták ezt is max 2ml-re.


Kanger subtank mini - tanknak

Mindenkinek ezt ajánlom, mert ez a típus a legjobban univerzális, van lehetőség MTL, DL használni és van hozzá RBA, ami arra van, hogy nem kell porlasztót venni, hanem otthon meg tudod csinálni pár hozzávaló segítségével, ami annyit jelent, hogy 3 porlasztó árából legalább 1 évre megvan a vatta, a huzal és pár eszköz. Az eszközöket csak 1x kell megvenni, de nem nagy összeg.


A mod az már más kérdés, ha DL-ben 50watton akarsz hajtani valamit ahhoz teljesítmény kell, vagyis 2akkis mod, külső töltővel. Ha elég a 20-25watt DL-re, akkor elég egy egy akksis mod is. Ha MTL használod akkor szintén elég egy egy akksis mod.

Istick Pico jó MTL-re és 20-25wattig DL-re is. 1 akkuval működik, pl sony vtc5 vagy vtc6.

Ez az szett Kínából rendelve megvan kb 20.000 Ft-ból. Itthon kb 25-30.000ft, viszont Kínából számíts cca 25 nap szállításra, amit ha addig cigiben szívsz, nem lesz olcsóbb.

2018. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!