Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy gépem amin sokat...

Van egy gépem amin sokat szoktam fortniteozni tök jól állok már. Nem rég tervbe ment hogy veszek egy xbox onet és azon fogok fortniteozni. Xboxon be tudok lépni a mostani epic games accountommal?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 17:33
 1/4 anonim válasza:
Biztos. 100 %. Garantálom. Nekem nincs meg xboxra a Fortnite de tudom. Nyugodtan vedd meg rá,bár nem tudom,kicsit nehéz az irányítás rajta
2018. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2018. júl. 30. 09:19
 3/4 stewie200 válasza:
Be tudsz igen. En telefonon, es xboxon jatszok ugyanazzal az accal. Egyebkent ha erdekel, van egy elado onem. (:
2018. júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is oneon játszottam is teljesen jó most laptopon és simán átmentem a régi arcomra szóval nincs miért aggódni csak az alap beállítások nagyon rosszak azt változtasd meg pl builder pro
2020. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!