Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rgh-s xbox360 on lehet pendriv...

Rgh-s xbox360 on lehet pendrive rol jatszani?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem,hogy a FIFA STREET,es a FIFA18 megy pendrive rol,de a GTAV pl 2 DISC es,es ugy lattam videoba hogy a Disc1 et ra kell telepiteni,es a Disc2 bol kell belepni a jatekba.De nekem a pendrive omon az van irva hogy 16 gb,de csak 14,84 gb...es az xboxom is csak 4gb os,es belole csak 2gb szabad hely van...gondoltam ugy,hogy egyszer csak a Disc1 et telepitem fel az xboxra,de nincs szabad hely...tehat nincs 8 gb.....valami megoldas??(bocsanat az ekezet neluli irasert,csak siettem,)(Xbox360 RGH)
2018. júl. 27. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A Gta-hoz hasznalhato pendrive is (a kotelezo telepitendo adatokhoz) szoval megoldhato ,hogy egy masik pendrivera telepited az adatokat aztan a mostanira teszed a letoltott jatekot...igy a jatekot a jelenlegi pendriverol fogja inditani es az adatokat a masik pendriverol latja.
2018. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,tehàt az egyik pendrive on pl a Disc1 lesz,es a masikon a Disc2 ugye?Igy gondoltad?Nagyon szépen köszönöm:))
2018. júl. 27. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Oh...lenyegeben igen. A Gta-t nem ugy kell feltelepiteni,hogy berakod a Cd-t (sima konzolon) es ramesz,hogy "Install". A Gta5-nel ugy van,hogy berakod azt a Cd-t amit telepiteni kell ,elinditod ,es a Gta toltokepernyojet latod ,mikor telepiti. Tehat nalad ez ugy nez ki (ugy kellene kineznie) ,hogy letoltod azt a Cd-t pendrivera amit telepiteni kell es amikor rakerdez ,hogy hova telepitse akkor a masik pendriveot jelolod ki. Miutan ez kesz letorolheted az inditopendriverol es letoltheted a gta "Play" Cd-jet. Nyilvan mindket pendrivenak be kell lennie dugva (ha 3 pendriveod van ,akkor az egyiket huzd ki,mert ugytudom,hogy csak 2 pendriveot tud egyszerre kezelni).

Az is megoldas LEHET (ha van ilyen lehetoseged akkor ez szerintem gyorsabb) ,hogy valakitol kersz kolcson egy eredeti Gta5 "Install" Cd-t es azt csak siman feltelepited. Ez akkor gyorsabb ha lakik valaki a kozeledben aki kolcson tudja adni.

Ami fontos ,hogy a pendrivenak (ha joltudom) 2,5x -os sebessege legyen ,ezt meg anno a rockstar irta (nyilvan annak a pendrivenak amire a telepitendo adatok kerulnek).

2018. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!