Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az xbox on tobb gyilkolos/fegy...

Az xbox on tobb gyilkolos/fegyvers jatek van, a ps en meg tobb sport jatek van?

Figyelt kérdés

az xbox on tobb harcos jatek van mint a ps en ?

a ps en meg tobb sport jatek van mint a xbox on ?


ezt valahol olvastam es kivancsi vagyok hogy ez igy van e mert majd szertnek venni egy konsolt



2018. júl. 31. 11:34
 1/3 Potétó válasza:
Hát én inkább fordítva mondanám az Xbox Kinect miatt de nem hiszem, hogy 360-at szeretnél vásárolni. 2018-ban nem olyan meghatározó mert ha kijön egy játék amit a készítők kiszeretnének adni konzolra azt mindakettőre kiadják. Szerintem érdemes megvárni (ha nem olyan sűrgős) az új Xbox-ot mert az olcsóbb lesz sokkal mint egy mai konzol (nem azért mert rosszabb, vagy azért mert így sok ember megveszi) mert az kisebb lesz, interneten fognak menni a játékok vagyis felhöben lesznek és ezért nem kell bele jó processzornak, videókártyának lennie benne csak jó internetnek, és még tárhely sem kell bele. Na ezért lesz olcsó.
2018. júl. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A játékok legnagyobb része mindkét konzolra ugyanúgy megjelenik. Egyedül az exkluzív címek mások.

Arányaiban szerintem ugyanaz a felhozatal (pl a legtöbb sportjátékot az EA adja ki és ők mindent megjelentetnek az összes platformra).

Ha el akarod kerülni az erőszakos játékokat akkor a PEGI besorolás betartásával ezt könnyen megteheted. Minden programon rajt van, hogy melyik korosztálynak való. Persze ezt a szülők kb soha nem tartják be :S

2018. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát így ezeket az állításokat még soha sem hallottam. Először is manapság ami nem versenyzős, sportjáték vagy szimulátor az szinte mind harcolós/ölős. Olyan gépet nem tudsz venni ami játékainak 90%a nem arról szólna hogy le kell verni a másikat.

A sportjátékok meg abszolút multiplatformok, minden gépre vannak, az xboxnak talán annyi előnye van, hogy több autós játék jön ki rá és van rajta egy olyan lehetőség, hogy ha előfizetsz 6000Ft/év-ért az "EA Access"re akkor minden, nem a legeslegújabb EA játékkal annyit játszol amennyit akarsz és abban elég sok sportjáték van. A legújabb EA játékok általában 6-10 hónapon belül mind bekerülnek.

2018. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!