Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Èrdemes ilyen ventillátort...

D.0.r.1.n.4. kérdése:

Èrdemes ilyen ventillátort rendelni? Megbízható lehet ez az oldal?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 2. 07:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Ez az oldal egy fos!!!! Egyszer rendeltem innen ágyneműt. Elvileg azonnal küldeniük kellett volna, de 2-3 hát alatt sem sikerült. A levelemre flegma választ kaptam, azt sem tudták, merre vannak arccal. Végül visszakértem a pénzt. Nem ajánlom!
2018. aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami ennyire le van árazva az elég kamunak tűnik
2018. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod ki egyszer az aliexpress-t? Az általad linkelt oldal olyan, mint a teleshop.

Manapság minden nyuggereket átverő cég onnan rendeli a dolgait. Itt van egy ventillátor-gyűjtemény onnan.

[link]

2018. aug. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
(1-es vagyok) Igen, pont ez az, hogy ezek ilyen kínai oldalas cuccok, és pont azért rendeltem innen, hogy ne kelljen 1 hónapot várni, elvégre ebayről vagy máshonnan én is képes vagyok megrendelni. De sztem ezek is azt csinálják, hogy csak akkor rendelik meg, ha valaki venni akar, nincs semmi raktáron náluk. És ami a legdurvább volt, hogy tényleg olyan reakciójuk volt, mintha csodálkoztak volna, hogy nekik adniuk kell valamit, ha már fizettem.
2018. aug. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!