Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megrázhatott az áram, ha a...

Megrázhatott az áram, ha a kezemben levo telefonom, amin telefonoztam, tolton volt, hosszabiton, es az USB kihuzodott egy kicsit a toltofejbol es en visszadugtam?

Figyelt kérdés
Egysuer mar razott meg aram( nem mentznk utanan dokihoz) par eve, akkor ereztem ahogy razza a karomat, de most nem volt semmi, csak az alkaromnal par apro nagyon apro tuszuras erzes talan.

2018. aug. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan, ha mobiltöltő, akkor az adapter "átalakítja" maximum 9V-ra, ami semmi, maximum egy apró csípés.
2018. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor nem kell tartanom semmi maradandótól, ugye? Amúgy nem is biztos h megrázottn ,nem tudom.
2018. aug. 3. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

ha az usb-t a szádba vennéd és szopogatnád akkor se lenne semmi bajod

ez nem olyan áram, kb tv kijelzőröl vagy elektromosan feltöltött testekről is érhet akkora "áram ütés"

semmi bajod nincs és nem is lesz ettől

2018. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy sima töltő megráz, az már régen rossz. Akkor vagy meghibásodott, vagy valamilyen kínai vacakról van szó, ami a telefont is simán tönkreteheti.
2018. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!