Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A trójai vírus eltudja lopni...

LoL5555 kérdése:

A trójai vírus eltudja lopni a gépen megadott bankkártya adatokat?

Figyelt kérdés
Tegnap bekaptam egy Trojan:MSL fájlt amit a defender instant blockolt. Ezután újraktam a gépem. A lehető összes fajta vizsgálatott megtettem de szerencsére semmi. De viszont Steam-en én már vásároltam Paypallal amit a steam valamilyen módon elmentett a következő vásárláa érdeke miatt. És most fogalmam sincs hogy a vírus bármikor eltudná e lopni róla a pénzt ha még egyáltalán a gépen van valahol.

#vírus #Trójai Virus #Bankkártya veszély
2018. aug. 5. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Eset Online scannerét futtasd le.

[link]

2018. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Aliexpresshez hasonlóan, saját szerverükre szokták menteni az adatokat, elvileg nagyon biztonságos módon, amihez más nem tud hozzáférni.

Ilyen nagy cégekben pedig meg lehet bízni, hogy nem céljuk és nem is érdekük a lopás, sokkal fontosabb a jó hírnév megőrzése.

2018. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A scannert lefutattam és minden rendben volt!
2018. aug. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!