Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Digitális szobahőmérő mi baja...

Digitális szobahőmérő mi baja van?

Figyelt kérdés
Hama gagyi syar eddig csak azt csinálta hogy magától átkapcsolt Farenheitre és az istenért se tudtam visszakapcsolni Celsiusra , de most már teljesen meghalt csak ki van rá fagyva az utolsó adat és semmit nem mér , ha kihúzom az érzékelőt akkor se nullázódik vagy valami . Ezt szándékosan gyártják ilyenre hogy 3 év után ki kelljen dobni mert csak pár ezer ft .

2018. aug. 5. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Elromlott. De gondolom ez kérdés nélkül is lejött neked.
2018. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aztán beraktam a fagyasztóba , kivettem lement 1fokra de ugyan úgy rá van fagyva és nem mér semmit.
2018. aug. 5. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

"Ezt szándékosan gyártják ilyenre hogy 3 év után ki kelljen dobni ..."


Nem, szándékosan 2 évre készítik, de a tiéd valahogy tovább bírta.

2018. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a bosszanantó hogy ilyen mikrocsipes zsar és nem tudod javítani mert nincs benne mit.


Bele van programozva két év aztán dobd ki a kukába ,á mi az 3 ezer ft az nem pénz és a garancia is lejárt.

2018. aug. 6. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Üss össze egyet magadnak, yt-n biztos találsz infót. Az a baj, hogy 3000 Ft már nem pénz, a 100-300 ezres mobilok se bírják csak kb 3 évig. A 4-6 milliós autók is olyan 4-5 évet bírnak. Sajnos ezt a világot éljük, nem véletlen, hogy a régi dolgok sokkal tovább bírták, sőt azokat még javítani is lehetett!!!
2018. aug. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért csinálok szinte mindent magamnak. Egy ilyen digitális hőmérőt 1000 Forintból össze lehet hozni, de Kínából még olcsóbban meg lehet rendelni. Viszont az nem javítható, a sajátom meg igen.
2018. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Újjabb hírek vannak. Még jó hogy nem dobtam ki csak magára hagytam (szerencsére mert a többi HAMA márkájú termékeknél úgy kiakadtam hogy kalapáccsal vertem szét őket miután tönkrementek).


Gondolom megijedt a szemét és reggelre vírradóra megjavult , ugyan fareinheitben mutatta a hőt de az átkapcsolás is elsőre ment .


Lehet hogy mesterséges intelligencia van beépítve és játszik az idegeimmel. Lehet hogy pár nap és megint nem lehet visszakapcsolni és mérni sem fog.


Mondhatnánk hogy a nagy kánikula miatt bolondult meg ,de szerintem egy hőmérőnek nem nagy kunszt 35 fokban lenni.

2018. aug. 8. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!